KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235271
nr 1423 5271
O G. Signerad, daterad 35, marin. Olja på pannå, 37x60cm, yttermått inklusive ram: 45x68cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:04:45
100 kr
200 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)